Değerli Velilerimiz;

Önceliğimiz öğrencilerimizi ve personelimizi enfeksiyonlardan korumak olduğundan buna yönelik tedbirlerimizi planladığımızı ve uygulamaya hazır durumda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Önlemlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinmek için okul yönetimine 0531 918 70 72 numaralı cep telefonundan ulaşabilirsiniz.

Öke Yaz Okulu

Yayınlanma: 22 Mayıs, 2020

Drama Her yaş grubu gereksinimleri için düzenlenmiş drama derslerimiz ile doğaçlama, rol oynama ve taklit etme gibi teknikler ile hep beraber oyunun tam içinde olacağız.

Robotik Kodlama Eğitimde eğlenerek öğrenmeye ve yeni öğrenme tekniği olan Kodlama Çalışmaları yapıyoruz. Kodlama ile çok boyutlu düşünme, analiz etme, sıraya koyma ve değerlendirme becerilerini geliştirecek çalışmalar yapacaklar.

Eğitimlerimiz ile ilgili eklenen en son video ve fotoğraflara Instagram sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Sayfamızı Ziyaret Edin

Yoga Fiziksel sağlığa önem verirken bedensel sağlığımıza da yaz okulunda da önem veriyoruz. Çocuk yogası ile çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığı, bedensel farkındalığı, takım çalışmasını ve rekabetsiz bir ortamda bireysel olarak kendini ifade etmesine fırsat veriyoruz.

Yaratıcı Sanat Etkinlikleri Bilinçli eller ile öğrencilerimizin yaratıcılıklarının sınırlarını genişletmek, kolayca ulaşılabilen artık malzemelerle neler yapabileceğini desteklemektir.

Spor Çocuklarımızın koordinasyon, güç, dikkat, denge, esneklik, tepki ve hız becerilerini artırarak fiziksel ve mental gelişimlerine katkı sağlayacaktır.

Bahçe Oyunları Çocuklarımızın doyasıya oyun oynamasına olanak sağlayan doğal öğrenme ortamımız olan bahçemizde geleneksel oyunları, sokak oyunları ve birçok serbest oyun oynama ortamı hazırlıyoruz.

Mad Science Bu program sayesinde çocuklar. Mühendis, kimyager, arkeolog olarak bulunurlar. Eğlenerek, bilim içerikli uygulamali deney yapilirken hayal güçlerini gelistirmektelerdir.

Alan Gezileri Öğrendiklerimizi pekiştirmek ya da merak ettiklerimizi araştırarak, keşfederek, dokunarak ve inceleyerek öğrenmek için alan, kültür ve sanat gezileri düzenliyoruz.

Öke’de Yaz Spor, Bilim ve Sanat Okulu 15 Haziran - 28 Ağustos

Detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilir veya whatsapp hattımızdan bize mesaj gönderebilirsiniz.
2020 yaz okulu kontenjanımız kısıtlıdır.